Şampiyonlardan anlamlı ziyaret

Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında takım halinde 3. Olan Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

 

Çerkezköy 4. Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında takım halinde 3. Olan Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.

“ÖNEMLİ BİR POTANSİYEL VAR”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Çerkezköy 4. Uluslararası Taekwondo Şampiyonasında takım halinde 3. Olan, Altınova Belediyesi Tekvando Antrenörü İsa Gündağ ve dereceye giren Altınova Belediyespor Tekvando Takımı sporcularını kabul etti.

Şampiyonada kazandıkları kupayı Başkan Oral’a takdim eden Altınova Belediyesi Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, “Çok iyi bir çalışma programımız var. Sspor salonumuzun yanı sıra Vakıfbank Salonunda da antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Yaklaşık 100 lisanslı sporcumuz bulunuyor. Altınova’daki bu potansiyeli en iyi şekilde kullanarak şampiyonlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bize ter türlü desteği veren başta Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral olmak üzere; belediye meclis üyelerimize, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanımız Sedat Ok’a ve yönetimine teşekkür ederiz” dedi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da, sporcuları kutlayarak başarılarının devamını diledi.


19.10.2017 09:18:36 _1002