Altınova’lı üreticiler Bursa Tarım Fuarı’nda

Altınova’daki tarım ve hayvan üreticileri, Bursa’da gerçekleştirilen 15. Uluslararası Bursa Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nı ziyaret ettiler.

Altınova İlçesi üreticileri Altınova Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ve Çiftlikköy Ziraat Odası’nın koordinesinde 4 otobüsle 15. Uluslararası Bursa Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nı ziyaret ettiler.

EN KAPSAMLI FUAR

Altınova Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü personeli refakatinde yapılan stantları gezen üreticiler; Bursa Fuarı’nın bölgedeki en kapsamlı fuar olduğunu, yapılan ziyaretle birçok yeniliği yerinde görme imkânı bulduklarını ifade ettiler.

BİLGİ VE TEKNOLOJİ PAYLAŞIMI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Altınova İlçe Müdürü Mesut Ünal fuarla ilgili yaptığı açıklamada, “Fuarların güncel bilgi ve teknolojileri yerinde görme fırsatı sundu. Üreticilerin ihtiyaçları olan fidan, fide, araç, gereç ve makineleri yerinde inceleme ve fiyatlarını öğrenme ortamı sağladı. Üreticilerimiz, yatırım öncesi bilgi sahibi olarak kaynaklarını daha verimli kullanılması konusunda bilgilendiler. Üreticilerimizle yaptığımız teknik gezilere destek olan belediye başkanlarımıza üreticilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.


13.10.2017 15:24:33 _870