Başkan Oral’dan zabıtaya kutlama

 Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 191. Yıl dönümünü kutladı. 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Bilal Ok ve Ali Koçal ile birlikte Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği’ni ziyaret ederek, zabıta personelinin haftasını kutladı.

 

Altınova Belediyesi Zabıta Amiri Salih Akbaş, Zabıta memuru İlker Gülbahar ve Zabıta personeli Yavuz Sazil’in Zabıta Haftasını kutlayan Başkan Oral, “Belediye zabıtası, günümüzde ağır bir çalışma temposu içindedir. Vatandaşlarımız, her probleminde zabıtanın kapısını çalmakta ve çözüm aramaktadır. Tüm zabıta müdürlerimizin, amirlerimizin ve memurlarımızın haftası kutlu olsun” dedi.  

KUTSAL GÖREV

 Zabıtaların çok zor bir görevi olduğunu ancak zorlukların duyulan güven sayesinde aşılacağını belirten Başkan Oral, “Bizler için önemli olan, kentin ve hemşerilerimizin huzurunu sağlamaktır. İlçemizin daha huzurlu, güvenli ve sağlıklı olması için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.  

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA

Kurallara uymayanlara ceza yazmak zorunda kalındığını vurgulayan Başkan Oral, “Kurallara uymayanlar için kesilen cezalar; kişiyle değil, kentin huzuruyla ilgilidir. Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği, ilçemiz ve vatandaşlarımız için özveriyle görevlerini yerine getirmekte, 7 gün 24 saat çalışmaya devam etmektedir. Özverili çalışmaları için zabıta Amirimize ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 


8.9.2017 09:46:31 _510