AK Parti’den Altınova köylerine ziyaret

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova Milletvekili Fikri Demirel ve parti yöneticileri, Altınova’nın köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, il, ilçe ve belde yöneticileri ile il genel ve belediye meclis üyeleri Altınova ilçesindeki köylere ziyarette bulundular.

BAYRAM ÖNCESİ ZİYARET

İl Başkanı Öztabak, Milletvekili Demirel ve beraberindeki heyet; Tokmak, Ayazma, Fevziye, Çavuşköy, Karadere, Aktoprak, Sermayecik, Örencik ve Ahmediye Köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldiler.

Köy muhtarları ve vatandaşlar tarafından karşılanan partililer, bayram öncesi bir araya gelerek sohbet ettiler. Altınova’ya yapılan hizmetler ve projeler hakkında vatandaşlara bilgi veren AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.


5.9.2017 10:06:28 _365