Kupa maçına davet

Bu yıl Yalova’yı BAL liginde 12. Grupta temsil edecek olan Altınova Belediyespor, Türkiye Kupası sınavına çıkacak.Bu yıl Yalova’yı BAL liginde 12. Grupta temsil edecek olan Altınova Belediyespor, Türkiye Kupası sınavına çıkacak.

 

Altınova Belediyespor, 22 Ağustos 2017 Salı günü saat 16:00’da Altınova Belediyesi Hersekzade Ahmet Paşa Stadında Bozöyük Vitra Spor ile Türkiye Kupası 1. Tur mücadelesi verecek.

DESTEK ÇAĞRISI

Altınova Gençlik Ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, Türkiye Kupası maçına yönelik Grekli tüm tedbirlerin alındığını ifade ederek tüm Yalovalıları bu önemli maçta Altınova Belediyespor’u destekleme çağrısında bulundu.

“DENK İKİ TAKIM”

Bozöyük Vitra Spor ile Altınova Beldiyespor’un denk iki takım olduğunu söyleyen Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, “Hedefimiz, iyi bir oyun sergileyerek ilk turu geçmek olacak. Takımımıza ve taraftarımıza güveniyoruz. Dostça, spora yakışır bir mücadele geçmesi önceliğimizdir” dedi.

“HEDEF 3. LİG”

BAL liginde her sezon şampiyonluk mücadelesi verdiklerini belirten Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bu yıl da hedefimiz şampiyonluk ve Yalova’yı 3. Ligde temsil etmek olacak. Tüm çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Türkiye Kupası’nda da hedefimiz üst turlara kadar gidebilmek. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. İlçe halkımızı da takımımıza destek olmaya çağırıyoruz” diye konuştu.


21.8.2017 08:33:29 _552