Altınovaspor Afyonkarahisar’da

Yalova’yı hem Türkiye Kupası’nda, hem de Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden olan Altınova Belediyespor, Afyonkarahisar’da kampa girdi. Yalova’yı hem Türkiye Kupası’nda, hem de Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden olan Altınova Belediyespor, Afyonkarahisar’da kampa girdi.

 

21 Ağustos’ta sona erecek kampta sarı yeşilliler Budan Thermal-Spa Hotel’de konaklarken, 3 hazırlık maçı yapacak. Afyonkarahisar’daki hazırlıklarını tamamladıktan sonra Yalova ekibi tesislerine dönecek ve Türkiye Kupası’nda karşılaşacağı Bozüyük Vitraspor maçına odaklanacak. 

Altınova Belediyespor Sportif Direktörü Abdurrahman Güneş, ”Afyonkarahisar’da iyi bir hazırlık dönemi geçireceğimizi düşünüyorum. 3 hazırlık maçı yaparak kendimizi görme fırsatımız olacak. Çok yeni ve güçlü bir ekibiz. Takımımızın ahengini bu kampta göreceğiz. Hedefimiz BAL’da şampiyonluk. Güçlü yönetim ve güçlü takımla bunu başaracağız” dedi.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getiren Altınova Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yurt da, “Yeni transferlerimizle takımımızı güçlendirdik. Camia olarak el ele vererek 3’üncü lige çıkmayı hedefliyoruz” diye konuştu.


16.8.2017 08:58:45 _519