Latif Doğan ve Kutsi zirve yaptı

Altınova Belediyesi 11. Kültürler Festivali’nde Türk Müziğinin iki sevilen ve güçlü sesi Latif Doğan ve Kutsi, Altınovalıları coşkuda zirveye taşıdı.

 Altınova Belediyesi 11. Kültürler Festivali büyük bir coşkuyla Bayraktepe Mesire Alanında tamamlandı. Festivalin son günü Türk Müziğinin iki güçlü sesi Latif Doğan ve Kutsi Altınovalılarla buluştu.

GENİŞ KATILIM

Altınova Belediyesi Bayraktepe Mesire Alanı’nda gerçekleşen konserlere; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, KKTC Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan, belediye meclis üyeleri, AK Parti Altınova İlçe yöneticileri, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

UNUTULMAZ SAATLER

İlk olarak sahneye çıkan Latif Doğan festivalin özüne uygun olarak ülkemizin her yöresinden birbirinden güzel parçalar seslendirdi. Kutsi ise yeni çıkaracağı albümden parçaları ilk kez Altınova’da seslendirirken, eski parçalarıyla da vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserler sonunda iki değerli sanatçıya da Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve KKTC Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan tarafından fincan takımı ve çiçek hediye edildi.

Galeri için tıklayınız.1.8.2017 15:15:11 _1192