Oral: Birlikteliğimizi sürdürmeliyiz

Tokmak Köyünde düzenlenen iftarda konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bu topraklarda yüzyıllardır bizlere karşı bir savaş yaşanmaktadır. Bu savaşa karşı İç ve dış düşmanlara karşı omuz omuza, kol kola birlikteliğimizi sürdürmeliyiz” dedi.

 

Altınova Belediyesi’nin toplu iftarları kapsamında belediyenin mücavir alanlarından olan Tokmak Köyünde vatandaşlar birlikte oruçlar açıldı.

KUR’AN TİLAVETİ VE DUA

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova Teşkilat Başkanı Mehmet EminArgün, belediye meclis üyeleri, Tokmak Köyü Muhtarı Rahmi çorbacı ve vatandaşların katıldığı iftar, Tasavvuf Müziği, Kur-an’ı Kerim Tilaveti ve duayla başladı. İftarda kısa bir konuşma yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Ramazan’ın birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularının had safhaya çıktığı bir ay olduğunu söyledi.

“EN ÖNEMLİ GÖREV”

Bir Ramazan’a daha veda edildiğini ifade eden Başkan Oral, “Yine hep birlikte Ramazanın coşkusunu yaşayıp, aynı ekmeği paylaşıp oruç açıyoruz. Bu güzel tablo birliğimizin beraberliğimizin tablosudur. Bizlere düşen en önemli görev birliğimizi beraberliğimizi korumak, devam ettirmektir. İç ve dış düşmanlara karşı omuz omuza, kol kola birlikteliğimizi sürdürmeliyiz” dedi.


23.6.2017 16:01:16 _831