Havuzder Köyünde iftar coşkusu

Altınova Belediyesi’nin toplu iftarları kapsamında belediyenin mücavir alanlarından olan Hazuzdere Köyünde vatandaşlar birlikte oruçlar açıldı.

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova ilçe Başkanı Hasan Zafer, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, Altınova Havuzdere Köyü Muhtarı Metin Özen ve vatandaşların katıldığı iftar, Tasavvuf Müsikisi, Kur-an’ı Kerim Tilaveti ve duayla başladı.

“GEÇMİŞTE GÖSTERDİK, YİNE GÖSTERİRİZ”

İftarda kısa bir konuşma yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, “İçten ve dıştan bu birliği bozmak isteyenler her zaman oldu ve olacak. Geçmişte birlik beraberliğimizi göstererek düşmanlarımıza gereken cevabı nasıl verdiysek, yarın da aynı mücadeleyi sürdüreceğiz. Bugünlere gelmemiz kolay olmuyor, çok büyük fedakârlıklar gerekiyor bazen.

“HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYUYORUZ”

Sadece ülkemizde değil, birçok Müslüman ve mazlumların koruyucusu kollayıcısı oluyoruz. Allah; devletimize, milletimize, ordumuza, polisimize güç kuvvet versin. Bizlere düşen birlik, beraberliğimizi arttırmak ve daha çok çalışmak, daha bilgili donanımlı evlatlar yetiştirmek. Altınova Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz” dedi.


16.6.2017 10:59:06 _309