Çocuklar doyasıya eğlendi 

Altınova Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında her yıl geleneksel olarak kurduğu oyun parkında bu yıl da çocuklar doyasıya eğlendi.

 

Altınova Belediyesi, bu yıl da çocukların gönüllerince eğlenebilmesi için Vakıfbank İlkokulu bahçesine oyun grupları kurdurdu. Hava muhalefeti nedeniyle ertelenen etkinlik çocukların büyük beğenisini topladı.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Vakıfbank İlkokulu bahçesine kurulan oyun alanlarından ilçe genelindeki tüm öğrenciler yararlandı. Altınova Belediyesi tarafından belirlenen plan çerçevesinde bulundukları okullardan alınarak Vakıfbank İlkokulu bahçesine getirilen öğrenciler, gönüllerince eğlenme imkanı buldu. Patlak mısır, pamuk helva ve kağıt helva ikram edilen öğrenciler, eğlenceli yarışmalarla da birbirleriyle kıyasıya mücadele içerisine girdiler.

MUTLULUĞA ORTAK OLDULAR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte; Altınova Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Ali Saruhan, Bilal Ok ve Mustafa Sarıgül, AK Parti Altınova İlçe Başkan Yardımcısı Yaşar Teke ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu.  

Etkinlikte Başkan Oral ve beraberindekiler, öğrencilere patlak mısır, pamuk helva ve kağıt helva ikram ettiler. 


18.5.2017 14:04:23 _1161