Altınova Spor Salonu, belediyenin

Yalova Altınova İlçesi'ne kazandırılan 250 kişi kapasiteli spor salonunun, Altınova Belediyesi’ne devri protokolü imzalandı.

 

 

Gençlik Spor Bakanlığı ve Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından yaptırılan ve 250  kişilik spor salonunun Altınova Belediyesi’ne devredildi.

PROTOKOL İMZALANDI
250  kişilik spor salonunun Altınova Belediyesi’ne devriyle ilgili Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nde imza töreni düzenlendi. İmza törenine; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Metin Kaplan, Altınova Belediye Meclis üyeleri Hasan Karabacak, Bilal Ok, Mustafa Sarıgül ve Ali Koçal, İl Müdürlüğü İhale ve Satın Alma Şube Müdürü Ertan Arabacı, İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Gencer İlhan, İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Muhammet Uygun, İl Müdürlüğü İnşaat Mühendisi Mustafa Tunç ile Altınova Belediyespor Genel Kaptanı Muhsin Kaya katıldı.
TEŞEKKÜR

Altınova’nın en büyük ihtiyaçlarından birisinin karşılandığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Maliye Bakanımız Naci Ağbal’a, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a, AK Parti Yalova İl Başkanımız Yusuf ziya Öztabak’a, Yalova Milletvekilimiz Fikri Demirel’e, AK Parti Altınova ilçe Başkanımız Hasan Zafer’e, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Metin Kaplan ve ekibi ile bu konuda emeği geçenlere ilçe halkım adına teşekkür ederim” dedi.

“MUTLUYUZ”
İMZA TÖRENİNDE KONUŞAN Başkan Oral, “Spor salonumuzun teslimiyle ilgili olarak, Bakanlık ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden devir işlemlerini tamamladık. Şimdi burada çevre düzenlemeleri çalışmaları yapacağız. Salonumuzun açılışını, bu yıl 10’uncusunu düzenleyeceğimiz Altınova Belediyesi Uluslararası Satranç Yarışması’yla planlıyoruz. Altınova’ya böyle bir tesis kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

“ALTINOVA ÇOK FAAL”
Gençlik ve spor İl Müdürü Metin Kaplan da yaptığı konuşmada, “Altınova ilçemiz sportif anlamda çok faal. Bir çok branşta oldukça başarılı sporcular yetiştiriyor. Bu sporcular gelecek vaat eden sporcularımız. spor salonuyla beraber başarıları daha da pekişecek inşallah. İlimize yeni tesisler kazandırmaya devam ediyoruz. Yalova ve Altınova halkına hayırlı olsun” dedi.


28.3.2016 17:59:19 _1784