Mahalleler mercek altında

Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, mahallelerde yapılan çalışmalar ve noksanlıkları yerinde incelemek için ekibi ile birlikte gezilere yeniden başladı.

 

 

 

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediye meclis üyeleri ve birim amirleri ile birlikte mahallelere inceleme gezilerine başladı.ERZURUM MAHALLESİ

İnceleme gezisi kapsamında istek ve şikâyetleri yerinde dinleyen Başkan Oral’ın son durağı Erzurum Mahallesi oldu. Başkan Oral’a gezisinde Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Bilal Ok, Ali Saruhan, Mustafa Sarıgül ve daire amirleri eşlik etti.
“VERİMLİLİK ARTIYOR”

Mahallelerde ekibi ile birlikte geziler düzenleyen Başkan Oral, bölgelerdeki belediye çalışmalarını denetleyip, noksanlıkların giderilmesi için çalışmalar başlatıyor. Belediye meclis üyeleri ve tüm birim amirleri ile ilk geziyi Erzurum Mahallesi’nden başladı. Gezilen sokaktaki evlere önceden dağıtılan talep formları da toplanarak, vatandaşların istekleri direk Başkan Oral tarafından anında değerlendirilip, gerekli işlemin yapılması sağlanıyor. Başkan Oral, bu uygulamayla verimliliğin artırılmasını hedeflediklerini açıkladı.

“ÇOK YARARLI”

Erzurum Mahallesi’ndeki incelemelerinde çocuklarla da yakından ilgilenip sohbet eden Başkan Oral, “Göreve geldiğimiz 2004 yılından beri mahalle gezileri düzenliyoruz. Ziyaretimiz sırasında ev ev gezerek vatandaşlarla sohbet edip görüş alış verişinde bulunuyoruz. Yaptığımız ziyaretlerin hizmetlerin verimliliği açısından çok yararını görüyoruz” diye konuştu
18.3.2016 16:59:02 _1262