Doktor başkanlar buluştu

Yalova Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindekiler, İstanbul Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’i makamında ziyaret ettiler.


 

Pendik Belediyesi’nde bilgi işlem ve bilişim teknolojileri konusunda görüş alışverişinde bulunan Altınova Belediyesi yetkilileri yararlı temaslarda bulundu.
ÖNEMLİ ZİYARET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediye Meclis Üyesi Hasan Karabacak, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, Altınova Belediyesi Gelir Şefi Muzaffer Ayber, Altınova Belediyesi Sosyal İşler Sorumlusu Hakan Beykoz, Altınova Belediyesi Bilgi İşlem Sorumlusu Hasan Kocaoğlu ve Kamuran Karaca, Pendik Belediyesi’ne nezaket ve teknik bilgi alışverişi için ziyarette bulundu.
TEŞEKKÜR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindekileri makamında ağırlayan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da, Başkan Şahin ve ekininin bilgi işlem ve bilişim teknolojileri konusunda kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

 


14.3.2016 09:22:13 _2078