Fen İşleri Çalışmaları

Altınova Belediyesi Fen İşleri Amirliği ekipleri, ilçenin dört bir yanında çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İnşaat Mühendisi Kubilay Karaca ve Garaj Amiri Yusuf Yılmaz sorumluluğundaki Altınova Belediyesi Fen İşleri Amirliği ekipleri, ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Altınova Belediyesi Fen İşleri Amirliği yetkilileri haftanın 7 günü çalışma içerisinde olduklarını belirterek, ilçenin her köşesinde faaliyetlerde bulunduklarını söylediler.

YOĞUN PROGRAM

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Amirliği yetkilileri, “Kilit parke taş yapımı Ahmet Dündar Çiçekçilik önünden devam edip futbol sahamıza kadar olan 3 bin 300 metrekarelik alana kilit taşı montajı yapıldı. Ayrıca aynı bölgeye bin 200 metre bordür döşendi.

3 Evler Tanker Yolu, Radar Yolu devamı ve Fırat Sokak’ta asfalt çalışmaları gerçekleştirdik. Yollara toplamda 6 bin 120 ton asfalt serildi.

Öte yandan, Altınova ilçesi içerisinde karayolları yanı-Yalova istikametinde istinat duvarı çalışmalarına da başlandı. Bölgeye 120 metrelik bir istinat duvarı yapılacak. İstinat duvarı yapımının ardından yan yol çalışmaları gerçekleştirilecek. Bu konuyla ilgili de ekiplerimiz gerekli hazırlıklarını yapıyor” dediler.

MODERN KENT

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçenin farklı bölgelerinde yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını söyledi. Modern Altınova hedefi doğrultusunda ilçe genelinde yürütülen çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Başkan Oral, bölgenin yaşam standartlarının üstünde bir görünüme kavuşturmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.TEŞEKKÜR

İlçenin farklı bölgelerinde asfalt, istinat duvarı bordür ve kilit taşı çalışmaları gerçekleştiren Altınova Belediyesi Fen İşleri ekipleri vatandaşlardan da büyük takdir topluyor. Yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılayan vatandaşlar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Fen İşleri Amirliği ekiplerine teşekkür ettiler.


21.12.2015 16:43:50 _1447