AK Parti'den köylere çıkarma

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova Milletvekili Fikri Demirel ve parti yöneticileri, Altınova’daki köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediye Meclis üyeleri Fevzi, Arıcı Bilal Ok, Hasan Karabacak, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı ile parti yöneticileri; Çavuşçiftliği, Ahmediye, Örencik, Aktoprak, Fevziye, Karadere ve Ayazma Köylerinde vatandaşlarla bir araya geldiler.

 

“CANLA BAŞA ÇALIŞIYORUZ”

Seçimlerden önce Çavuşçiftliği’ne vermiş oldukları doğalgaz sözünü yerine getirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Hizmet yarışına hiç durmadan devam ediyoruz. Verdiğimiz sözlerin yanı sıra vermediğim sözlerinin hizmetini de halkımıza götürüyoruz. Tüm teşkilat mensupları ilimizin, ülkemizin daha ileri seviyelere gitmesi için canla başla mücadele veriyor. Bizim bu mücadelemize destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

TEŞEKKÜR

AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, Her zaman vatandaşlarla iç içe olduklarını söyleyerek, “Seçimlerde; halkımıza, seçimlerden sonrada ziyaret edeceğimizi, sorunların takipçisi olacağımızın sözünü vermiştik. Bizler hükümetimizin temsilcileri olarak vatandaşlarımızın daima yanındayız ve hizmet odaklı çözümler üretmeye devam edeceğiz. Köy programlarımızın gerçekleşmesinde emeği olan tüm teşkilat üyelerimize, ayrıca sıcak ve samimi sohbetlerinden dolayı tüm Altınovalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Durmadan, yorulmadan koşmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


14.12.2015 10:04:50 _1365