Gençlerimize güvenimiz tam

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçede yaşayan üniversite mezunu gençlere akşam yemeğinde bir araya geldi. Başkan Oral, her zaman gençlerin yanında olduklarını söyledi. 

Başkan Oral tarafından Ova Et Lokantası’nda verilen yemeğine ilçede bulunan üniversite mezunu gençler katıldı. Altınova Belediyesi tarafından gençlere yönelik yapılan hizmetler için teşekkür eden gençler, Altınova’da Gençlik Kulübü kurulması için destek istediler.GENÇLİK MERKEZİ’Nİ KURDUK

Her zaman gençlerin yanında olduklarını dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 2014 yerel seçimlerinin ardından ilk iş olarak söz verdikleri Altınova Belediyesi Gençlik Merkezi’ni faaliyete geçirdiklerini, gençlere yönelik çeşitli kurslar açtıklarını hatırlattı.

Gençlik Kulübü kurulma çalışmalarına yönelik de tüm katkıları vermeye hazır olduklarını ifade eden Başkan Oral, “Gençlerimizin, yarınların sorumluluğunu üstlenebilecek ve karşılarına çıkabilecek her sorunun üstesinden gelebilecek ölçüde nitelikli, bilgili ve ideal sahibi insanlar olarak yetişmeleri şarttır. Gençlik ulusların geleceğidir. Gençlerine değer veren, onları en iyi biçimde yetiştirerek, kişilikli ve özgüvenli kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan uluslar, geleceğe de güvenle bakabilirler. Biz de Altınova Belediyesi olarak her zaman gençlerimizle birlikteyiz” diye konuştu.


9.11.2015 08:53:40 _1431