Altınova’da doğalgaz sevinci

Altınova Belediyesi ve Armagaz işbirliği ile ilçede doğalgaz hattı geçmeyen bölgelerde hummalı bir çalışma başlatıldı. Çalışmaların sonunda Altınova’da doğalgazsız bölge kalmayacak.

Altınova Belediyesi ve Armagaz işbirliği ile Mimar Sinan Caddesi, 3 Evler Mevkii, Gebe Çınar Mevki arkasındaki 55. Sokak’ta eksik kalan doğalgaz hattı çalışması start aldı.

HUMMALI ÇALIŞMA

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral doğalgaz çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Mimar Sinan Caddesi’ndeki çalışma tamamlandı. Böylelikle caddede eksik bir yer kalmadı. 3 Evler Mevki’nde çalışmalar bitmek üzere. Çınarkoru’da çalışmalar başlatılıp süratle devam ediliyor. Gebe Çınar Mevki arkasındaki 55. Sokak’ta çalışmalar tamamlandı. Tüm yerlerdeki çalışmalar tamamlandıktan sonra asfalt ve parke çalışmalarına başlanacak. Ayrıca, 55. Sokak’ta kanalizasyon yapıldıktan sonra yol çalışmasına başlanacak” dedi.TEŞEKKÜR

Yapılan bu çalışmalar sonunda mevkii olarak doğalgazsız yer kalmayacağını söyleyen Başkan Oral, “Yoğun programlarına rağmen eksik kalan yerlerimizde doğalgaz hattı çalışmalarına başlayan ARMAGAZ’a ilçe halkım adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 


14.8.2015 08:47:15 _1530