“Şehit aileleri emanetimizdir”

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve beraberindeki heyet, ilçedeki şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.Altınova İlçe protokolü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü anma programı etkinlikleri çerçevesinde ilçede bulunan şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

DUA EDİLDİ

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit beraberinde Garnizon Komutan Temsilcisi Dnz. Kd. Alb. Cem Zülfikar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ile birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü anma programı etkinlikleri çerçevesinde ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek bir süre görüştü. Ziyaret sonunda, Altınova Merkez Camii Müezzini Abid Duman tarafından şehitlerimiz için dua ettirdi.

“MİNNET BORCUMUZ VAR”

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birliği ve dirliği için seve seve şehit ve gazi olan kardeşlerimize, onların ailelerine bizim her zaman bir minnet borcumuzun olduğunu söyleyen Kaymakam Özyiğit, “Biz her zaman onların yanındayız, onların emrindeyiz. Bir sıkıntıları olduğunda, bir dertleri olduğunda ilk olarak yanlarında bizi bulacaklar. Bu açıdan şehit ve gazi ailelerimiz ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı düzenli olarak ziyaret ederek bir ihtiyaçları var mı dertleri sıkıntıları var mı kontrol edip ivedilikle gereken yapılmaktadır” dedi.


15.07.2020 15:24:03 _125