İlhan Aydan'dan veda ziyareti

Beş yıldır Altınova Hürriyet Ortaokulu’nda Okul Müdürlüğü yapan ilhan Aydın, Çiftlikköy Şehit Ömer Halisdemir Ortaokul Müdürlüğüne atandı.Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret eden İlhan Aydan, “Görev yaptığım süre içinde desteğini esirgemeyen amirlerime, mesai arkadaşlarıma, Altınova halkına, öğrenci ve velilerime teşekkürlerimi sunarım” dedi.

EĞİTİMCİ, RESSAM VE HEYKELTIRAŞ

Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Ressam-Heykeltıraş İlhan Aydan, Yöneticilikte Yeniden Atama Yönetmeliği nedeni ile Altınova Hürriyet Ortaokulu’nda Okul Müdürlüğü’nden Çiftlikköy Şehit Ömer Halisdemir Ortaokuluna okul müdürü olarak atandı.

5 yıla yakın Altınova’da Hürriyet Ortaokulu’nda okul müdürü olarak görev yapan Aydan, okul müdürlüğünün yanı sıra resim sanatçısı kişiliği ile Altınova ilçesine katkılar sunmuş bir eğitimci olarak tüm ilçe halkının gönlünü kazandı.

BELEDİYEDE RESİM KURSU VERECEK

“Altınova Belediyesi 7’den 77’Ye Çevrimiçi Altınova Projesi” kapsamında her yıl Altınova Belediyesi Panoramik Salonda açılan resim sergisi koordinatörünü de olan yapan İlhan Aydan, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a veda ziyaretinde bulundu.

Aydan Başkan Oral’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Son 3 yılda Altınova sanat alanında da bölgemizin en gözde ilçesi olmuştur. Başkanımızın öncülüğünde bu çalışmalara inşallah devam edeceğiz” dedi.

“7’DEN 77’YE ÇEVRİMİÇİ ALTINOVA PROJESİ”

Altınova’nın potansiyelinin harekete geçirilmesi için her alanda çalışmalar yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “2020 yılı içerisinde 7’den 77’Ye Çevrimiçi Altınova Projesi kapsamında yapılması planlanan Uluslararası Resim Sergisi ve ilçe halkının yoğun olarak katılmak istediği resim kursları, COVID-19 salgını nedeni ile ertelendi. Ancak bu etkinliklerimizi ileriki tarihlerde hayata geçireceğiz. İlçemizde başarılı çalışmalar yapan değerli müdürümüz İlhan Aydan’a yeni görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.


25.6.2020 15:39:50 _63