Talimat yerine getirildi

23 Nisan’da Altınova Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan İlayda Tunalı’nın, “sınıf olarak fidan dikmek istiyoruz” talimatı, Hersek bölgesinde yerine getirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın, makam koltuğuna oturan Vakıfbank İlkokulu 4-D sınıfı öğrencilerinden İlayda Tunalı ve arkadaşlarının ‘fidan dikimi’ talimatı yerine getirildi.ARTIK AĞAÇLARI VAR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ile belediye meclis üyelerinin katılımıyla Altınova Hersek Mahallesi’nde düzenlenen fidan dikiminde öğrenciler unutulmaz anlar yaşadı. Altınova Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin yardımlarıyla fidan diken öğrenciler, mutluluklarını dile getirerek, Başkan Oral’a teşekkür ettiler.

ÖĞRENCİLERİ KUTLADI

Öğrencileri çevreye olan duyarlılığından dolayı kutlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Çevremizi hep birlikte koruyacağız. Kaybettiğimiz ağaçların yerine de yenilerini dikmemiz gerekiyor. Çevre bilinci insanlarımıza küçük yaşlardan itibaren aşılanmalı. Çevre konusunda sizlerle birlikte hareket etmeye her zaman hazırız” dedi.


4.5.2015 10:42:31 _1092