Liderde hedef farkı açmak

Yalova Süper Amatör Ligi 16. haftasında lider Altınova Belediyespor, Çınarcık Belediyeyspor’u misafir edecek.Çınarcık maçını kazanarak puan farkını arttırmak istediklerini ifade eden Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş, “Tek hedefimiz sezon sonunda şampiyon olup BAL Ligine çıkmak” dedi.

MAÇA DAVET

Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş, taraftarı takımını desteklemek için 23 Şubat 2020 Pazar günü saat 15:30’da Altınova Hersekzade Ahmet Paşa Stadyumunda oynanacak olan Altınova Belediyespor-Çınarcık Belediyespor maçını izlemeye davet etti.

HEDEF BAL LİGİ

Sezon başında genç bir kadro ile yola çıktıklarını ifade eden Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş, “Altınova Belediyespor Altyapı Hocası Senad İbriç, Veysel Kedik ve Rızvan Alemdar Hocalarımızın yetiştirip bize verdiği 11 altyapı oyuncusu inşallah bu yolun sonunda ağabeyleriyle birlikte şampiyonluğu görecek. Gün birlik günüdür. Taraftarımızın, takımı desteklemeye devam etmelerini istiyoruz. Altınova'nın genç yeteneklerine taraftarımızın desteği çok önemlidir" diye konuştu.


20.2.2020 12:34:47 _128