Altınova Zabıtadan Pendik’e ziyaret

Altınova Belediyesi Zabıta Amiri Salih Akbaş ve İlker Gülbahar, Pendik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret etti.Altınova Belediyesi Zabıta Amiri Salih Akbaş ve İlker Gülbahar, Pendik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

İŞBİRLİĞİ

Altınova Belediyesi Zabıta Amiri Salih Akbaş ve İlker Gülbahar, Pendik Belediyesi Zabıta Müdürü Kenan Gürel ve Zabıta Proje Koordinatörü Davut Bayram’ı ziyaret ettiler. Zabıta Teşkilatı’nın işleyişiyle ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, karşılıklı işbirliği yapılması konusunda ortak görüş belirtildi. Bu kapsamda ortak projelerin hayata geçirilebileceği ifade edildi.

İLİŞKİLER GÜÇLENDİRİLECEK

Ziyaretin çok verimli geçtiğini dile getiren Altınova Belediyesi Zabıta Amiri Salih Akbaş ve İlker Gülbahar, “Diğer yakın il ve ilçelerdeki Zabıta Teşkilatlarına da ziyaretlerde bulunarak, iletişim halinde olup fikir alışverişleri yapacağız. Aynı zamanda kendilerini de ilçemize davet ediyoruz. Bu şekilde yeni projeler ve hizmetler üretip daha verimli çalışacağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandılar.


19.2.2020 09:10:42 _45