Altınovalı tekvandoculardan yeni bir başarı

Kocaeli’nin Kartepe İlçesinde düzenlenen İller Arası Tekvando Turnuvasında Yalova’yı temsil eden Altınova Belediyespor Tekvando Takımı ikinci oldu.7 il 210 sporcunun katıldığı turnuvada Kocaeli birinci, Yalova ikinci ve Çanakkale üçüncü oldu. Oldukça çekişmeli geçen turnuvada Altınova ve Karamürselli tekvandocuların performansı ve başarısı büyük takdir topladı.

GURUR KAYNAĞI

Milli takıma sporcular veren Türkiye ve Avrupa Şampiyonalarında kürsü yapan Altınova Belediyespor Tekvando Takımı Yalova’nın da gurur kaynağı oldu. Kocaeli’ndeki turnuvada ikincilik kürsüsüne çıkan Altınova Belediyespor Tekvando Takımı yeni bir başarıya daha imza attı.

“AZİMLİ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞMA”

Hedeflerinin Milli Takıma daha çok sporcu vermek olduğunu söyleyen Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, “Azimle, disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Sporun yanında sosyal çalışmalarda da bulunuyoruz. Daha büyük başarılar için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bizlere her türlü desteği veren Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral ve Meclis üyelerine, Kulüp Başkanımız Sedat ok ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz” diye konuştu.


3.12.2019 23:02:34 _147