Altınova Belediyesi vatandaşla içi içe

İlçede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan, her zaman vatandaşların yanında yer alan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, uyguladığı sosyal projelerle de adından sıkça bahsettiriyor.Altınova Belediyesi başlattığı projelerle vatandaşlarla yakından ilgileniyor. 2016 yılının Mayıs ayında başlayan Altınova Belediyesi Gönül Köprüsü Evde Bakım Projesi ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşan Altınova Belediyesi, iyi günde kötü günde ilçe halkının yanında yer alıyor.

SOSYAL İŞLER İŞ BAŞINDA

Altınova Belediyesi Sosyal İşler Birimi, ilçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekipler Altınova’da vatandaşların iyi gününde, kötü gününde yanında oluyor.

İlçede ev oturmaları gerçekleştiren ekipler, yeni doğan bebekler ve hastaları ziyaret ediyor. Yeni doğan bebekler için hazırlanan seti anneye hediye eden Sosyal işler Personeli, hasta vatandaşlarla ilgili de Altınova Belediyesi Gönül Köprüsü Evde Bakım Birimiyle iletişime geçiyor. İlçemize yeni gelen vatandaşlarımıza hoş geldiniz ziyaretinde bulunan ekipler, ihtiyaç, dilekler ve şikâyetlerini dinleyerek. Gerekli çalışmaları yapıyor.

“İŞİN REKLAMINDA DEĞİLİZ”

Gönül Belediyeciliğini yıllardır yerine getirdiklerini ifade eden Altınova Belediyesi Sosyal İşler Sorumlusu Hakan Beykoz, “ilçemizde gerçek ihtiyaç sahiplerini tespit ederek onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf ile işbirliğine de giriyoruz. Yaptığımız birçok faaliyeti kamuoyuna yansıtmıyoruz. Yaptığımız yardımları gizlilik esasına göre Allah rızası için yapıyoruz” dedi.


5.11.2019 20:22:10 _267