Altınovalı tekvandocular ikide iki yaptı

Kocaeli’nde düzenlenen Şehit Jandarma Er Kaan Emre Arlı Taekwondo Şampiyonası’na 2 sporcuyla katılan Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, ikide iki yaptı.İller arası düzenlenen Kocaeli Şehit Jandarma Er Kaan Emre Arlı Taekwondo Şampiyonası, 12 ilde kurulu 35 kulüpten 400 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

KÜRSÜ YAPTILAR

İller arası düzenlenen Kocaeli Şehit Jandarma Er Kaan Emre Arlı Taekwondo Şampiyonası’na 2 sporcu ile katılan Altınova Belediyespor Tekvando Takımı’nın 2 tekvandocusu da derece yaptı. Altınova Belediyespor Tekvando Takımından Nisa Erdoğan +65 kiloda 2. Olurken, Derya Namaz da 55 kiloda 3.’lüğü elde ederek kürsüye çıktılar.

“ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR”

Kocaeli’nde düzenlenen turnuvada önemli bir başar elde ettiklerini dile getiren Altınova Belediyespor Tekvando Hocaları, “Azimle, disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Sporun yanında sosyal çalışmalarda da bulunuyoruz. Bizlere her türlü desteği veren ve çok önemli imkanlar sağlayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a, meclis üyelerimize ve kulüp yetkililerimize teşekkür ederiz” dediler.


14.10.2019 17:19:05 _185