Dualarımız Mehmetçikler için

Altınova İlçe Müftülüğümüz tarafından “Barış Pınarı Harekatının” zaferle sonuçlanması için sabah namazından önce Merkez Hacı Tevfik Yılmaz Camiinde "Fetih Suresi" okundu ve dua edildi.Altınova Merkez Hacı Tevfik Yılmaz Camiinde İlçe Müftülüğü tarafından “Barış Pınarı Harekatı”nın zaferle sonuçlanması program düzenlendi.

GENİŞ KATILIM

Altınova İlçe Müftülüğümüz tarafından “Barış Pınarı Harekatı”nın zaferle sonuçlanması için sabah namazından önce Merkez Hacı Tevfik Yılmaz Camiinde "Fetih Suresi" okundu ve dua edildi. Programa; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, İlçe Nüfus Müdürü Abdultalip Yeğin, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.

ZENGİN PROGRAM

Sabah namazını müteakiben gerçekleşen Program Merkez Cumhuriyet Camii Müezzin Kayyımı İbrahim Aktaş ve Kaytazdere Beldesi Akın Mahallesi Camii İmam Hatibi Erkan Tanrıkulu tarafından Fetih Süresini okumaları ile başladı. Hacı Tevfik Yılmaz Camii İmam Hatibi Kemalettin Kaya’nın Tesbihat, Zikir ve istiğfar okumasının ardından Altınova İlçe Müftülüğü İlahi grubu ekibi, oldukları mersiye, ilahi, salat-selam ve tekbirler programa renk kattı.

BİRLİKTE KAHVALTI YAPTILAR

Program, Hersekzade Ahmet Paşa Camii İmam Hatibi Mahmut Aydın’ın “Barış Pınarı Harekatının” zaferle sonuçlanması için yaptığı dua ile sona erdi. Program sonrasında Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Onur Pide ve Kebap Salonunun sahibi Sayın Orhan Oğuzhan tarafından programa katılan misafirlere kahvaltı ikram edildi.


14.10.2019 16:49:30 _186