Altınova’da hedef BAL Ligi

Altınova Belediyespor Futbol Takımı, yeni sezon çalışmalarına başladı. Takımda tek hedef şampiyonluk ve BAL Ligi.Geçtiğimiz sezon BAL Liginden Yalova Süper Amatör Lige düşen Altınova Belediyespor’da hedef yeniden BAL Lige çıkmak.

MORAL ZİYARETİ

Altınova Belediyespor Futbol Takımı’na son antrenmanında ilçe protokolü moral ziyareti gerçekleştirdi. Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr: Metin Oral, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, Altınova Belediye Meclis üyesi ve kulüp Başkan Vekili Fevzi Arıcı, Belediye Meclis üyesi Hasan Karabacak, İl Genel Meclis Başkanı Ali Çorbacı, Altınova Kent Konseyi Başkanı Ali Yurt ve kulüp yöneticileri takıma moral ziyareti gerçekleştirdi.

TAKIMA GÜVEN TAM

Altınova’nın geçmişte olduğu gibi bu sezon da tek vücut olarak takımı destekleyeceğini söyleyen Kaymakam Özyiğit, “Sizlere inanıyoruz. Şampiyonluğa inanıyoruz. Camia olarak sizinleyiz” dedi.

İyi bir takım oluşturduklarını dile getiren Başkan Oral da, “ilçemizde spora yönelik önemli bir potansiyelimiz var. Gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Bu sene Süper Amatörde şampiyon olup, BAL Ligine gideceğiz” diye konuştu.

Pırıl pırıl gencecik bir kadroya sahip olduklarını ifade eden Altınova Belediyespor Genel Koordinatörü Abdurrahman Güneş, “Güçlü, inançlı, kaliteli bir kadromuz var. Çok çalışıp başaracağız. Tek hedefimiz şampiyonluk” dedi.


22.9.2019 16:29:07 _232