Altınovalı Pehlivanlar kampa girdi

Altınova Belediyespor Güreş Takımı, tarihi Kırkpınar Güreşleri için Altınova Belediyespor Tesislerinde kampa girdi. Güreşçileri ziyaret eden ilçe protokolü sporculara moral verdi.Altınova Belediyespor Güreş Takımı, minikten başa kadar tüm boylarda Kırkpınar’a yönelik kampa girdi. Altınova Belediyespor Tesislerinde kampa giren sporcular sıkı bir çalışma temposuna girdi.

PROTOKOLDEN DESTEK

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, Altınova Kent Konseyi Başkanı ve 2020 Hersek Güreşleri Ağası Ali Yurt, il genel ve belediye meclis üyeleri, Altınova Belediyespor Güreş Takımını kampta ziyarette bulundu. Sporcularla yemek yiyen ilçe protokolü, Altınova Belediyespor Güreş Antrenörü Semih Turgut ve Burak Kaya’dan bilgi aldılar.

“EMİN ADIMLARLA”

Bu yıl minderde ve er meydanında önemli başarılara imza attıklarını ifade eden Altınova Belediyespor Güreş Antrenörü Semih Turgut ve Burak Kaya, “Şimdi en büyük organizasyona hazırlanıyoruz. Kırkpınar’da hedefimiz dereceler yapmak. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek emin adımlarla ilerliyoruz. Bizlere her türlü desteği veren Belediye Başkanımıza, meclis üyelerimize ve kulüp yönetimimize teşekkür ederiz” diye konuştular.

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok ve beraberindekiler de Altınovalı sporculara Kırkpınar’da başarılar diledi.


23.6.2019 13:02:01 _281