Güreşçilere moral ziyareti

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindekiler, Altınova Belediyespor Güreş Takımının antrenmanını ziyaret etti.Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sait Başaran ve Altınova Halk Eğitim Müdürü Ahmet Kemal Hazır, Altınova Belediyespor Güreş Takımının antrenmanını ziyaret etti.

“ÇOK ÇALIŞIP BAŞARIYORUZ”

Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit takım hakkında Altınova Belediyespor Güreş Antrenörü Semih Turgut ve Burak Kaya’dan bilgi aldı. Çok çalışarak daha birçok başarılara imza atacaklarını dile getiren Semih Turgut ve Burak Kaya, “Bizlere her konuda destek olan Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral ve belediye meclis üyelerine, kulüp yöneticilerimize ve bizleri destekleyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

“TÜRKİYE BİRİNCİSİYİZ”

Güreş branşına yönelik Altınova Belediyespor Güreş Antrenörü Semih Turgut ve Burak Kaya ile birlikte ilçedeki okullarda taramalar yaptıklarını ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, “Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlıklarının ortak projesi ‘Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi’nde Altnova’nın ilçeler bazında Türkiye birincisi oldu. Bu bizim için büyük bir onurdur” dedi.

Antrenman sonunda Kaymakam Özyiğiy ve Başkan Oral, antrenörler ile sporcuları kutlayıp başarıların devamını dilediler.


6.1.2019 21:57:44 _451