Altınova’daki projeler masaya yatırıldı

AK Parti Yalova İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda Altınova İlçesinde gerçekleştirilen hizmetler ve projeler ele alındı.AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak 24 Haziran seçimlerine yönelik tüm teşkilatların teyakkuzda olması gerektiğini ifade ederek, “Herkesi kucaklayacağız. Kırgın ve küskünlerle yeniden kucaklaşacağız” dedi.

PARTİLİLER KATILDI

Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya; AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Yalova 3. Sıra Milletvekili Adayı Dr. Hasan Özçelik, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tavşanlı Belediye Başkanı Kadri Çiçek, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, parti yöneticileri, il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

“KUCAKLAŞACAĞIZ”

Toplantıda konuşanAK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine yönelik tüm çalışmaların titizlikle yapılmasını istedi. Sıkmadık el ziyaret edilmedik işyeri ve ev kalmaması gerektiğini ifade eden Öztabak, “Herkesle kucaklaşacağız. Kişisel hesapları bir kenara bırakıp küskünlükleri, kırgınlıkları bir kenara bırakacağız” dedi.

Ülkemizin çok önemli süreçten geçtiğini dile getiren Milletvekili adayı Ahmet Büyükgümüş, “Hepimize büyük iş düşüyor. Birlik olup, el ele vererek 24 Haziran’da Yalova’ya yakışır sonucu alacağız” dedi.

Konuşmaların ardından söz alan belediye başkanları yapılan çalışmalar ve sıkıntılar konusunda görüş belirttiler. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediye olarak hazırlanan stratejik plan çerçevesinde çalışmaların yürütüldüğünü ifade etti.


9.6.2018 14:27:42 _326