Kadir Gecemiz mübarek olsun

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 10 Haziran 2018 pazar akşamını 11 Haziran 2018 Pazartesi gününe bağlayacak gece kutlanacak olan Kadir Gecesi nedeniyle yayınladığı mesajda İslam Âlemi’nin Kadir Gecesi’ni kutladı.Başkan Oral, “Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisidir” dedi.

“BÜYÜK FIRSAT”

Başkan Oral mesajında, birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif'in son günlerine yaklaşıldığını ifade ederek, “Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisidir. Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah’ın bizlere hediye ettiği en önemli gecelerdendir. Kadir Gecesi dileklerimizi, isteklerimizi Allah'a arz etmek için de değerli bir fırsattır.

EN ÖNEMLİ GECELERDEN”

Kadir Gecesi, Allah'ın rahmet ve bağışlanmasının sağanak halinde yeryüzüne indiği zaman dilimidir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum.  Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Bu vesileyle, vatandaşlarımızın Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.


9.6.2018 13:19:34 _576