Altınova’dan Reis’e, Çam Sakızı Çoban Armağanı

AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek için açılan banka hesabına bağışta bulundu.AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve beraberindeki partililer Ziraat Bankası Yalova Şubesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek için açılan banka hesabına sırasıyla bağış yaptı.

“GÖREVİMİZİ YAPTIK”

AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer bağışın ardından yaptığı açıklamada, “AK Parti Altınova İlçe Teşkilatı olarak bizler bugün üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirdik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmak için tüm arkadaşlarımızla bugün bankaya gelerek bağışta bulunduk. Liderimizin her daim yanındayız” dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sonuna kadar yanlarında olduğunu ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Allah herkesten razı olsun. Cumhurbaşkanımıza karşı görevimizi yaptık. Seçim çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz” diye konuştu.


1.6.2018 16:40:50 _519