Oral: Birliğimiz daim olsun

Altınova Belediyesi’nin mahalle iftarlarına Cumhuriyet Mahallesi Stadyum Caddesi Tuzla Mevkii’nde devam edildi. İftar yemeği Hz. Yusuf Camii avlusunda verildi.İftarda konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Allah birliğimizi daim etsin” dedi.

KAYNAŞMA İMKANI

Tuzla Mevkii’nde yapılan iftar programı tasavvuf müziği dinletisi ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Sokakta gerçekleşen iftarda vatandaşlar kaynaşma imkânı buldu.

İftar programına; AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. İftarda Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

İftarda kısa bir konuşma yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Allah birliğimizi daim etsin. Ramazanlar toplumsal dayanışmamız ve milli birliğimizin perçinlendiği önemli günlerdendir. Yetimlerin, yoksulların güldüğü aylardır. İşte biz de hep beraber yüzlerin gülmesi için, halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.


25.5.2018 10:29:38 _719