Altınova, AK Partili adayları ağırladı

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Yalova İl Teşkilatı, Altınova’da milletvekilleri aday tanıtımını gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından belirlenen Milletvekili 1. sıra Ahmet Büyükgümüş, 2. Sıra adayı Meliha Akyol ve 3. Sıra Hasan Özçelik, Altınovalı vatandaşlarla buluştu.
GENİŞ KATIŞIM
Altınova Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen tanıtım programına; AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve parti yöneticileri, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve parti yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Tavşanlı Belediye Başkanı Kadri Çiçek, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Karamercimek, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın ve yönetimi, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin ve yönetimi, AK Parti belde, mahalle ve köy temsilcileri, il genel ve belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
“DURMAK YOK”
Tanıtım programında açılış konuşmasını yapan AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, 24 Haziran’da Altınova’da sandıkların şahlanacağını söyleyerek, “Tüm teşkilatlar olarak Altınova’da var gücümüzle çalışıyoruz. 24 Haziran sandıkların seçim kuruluna teslimine kadar bize durmak yok” dedi.
“DÖNÜM NOKTASI”
24 Haziran seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olduğunu belirten AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “24 Haziran seçimleri, Türkiye’nin gelecek 100 yıl içerisinde çok olumlu etkiler oluşturacak bir seçim olacaktır. Türkiye, bu zamana kadar yakaladığı kalkınma hızının katlayarak yoluna devam edecektir. Aziz milletimiz kendine yakışan davranışı 24 Haziran’da ortaya koyacaktır. Yalova’da da 3-0 yaparak üzerimize düşeni yerine getireceğiz” diye konuştu.
“BAŞ KOYDUK”
Özgeçmişinin partililere okunmasının ardından kürsüye gelen AK Parti Yalova 3. Sıra Milletvekili adayı Hasan Özçelik, “Yalova’mıza hizmet için bu yola baş koyduk. Parti teşkilatımız ile birlikte var gücümüzle çalışacağız. Halkımızın gönlüne kalbine dokunacağız. Hepinize yol arkadaşlarım olarak teşekkür ediyorum. Allah; yar ve yardımcımız olsun” dedi.
‘YOL ARKADAŞIYIZ”

Aday tanıtım programında kürsüye gelen 2. Sıra adayı Meliha Akyol Altınova’nın önemine değinerek, “Biz her seçimde Altınova’dan çıkacak sonuca odaklanırdık. Çünkü, Altınova Yalova’nın belirleyicilerinden. Biz birbirimizi uzun yıllardır tanıyoruz. Birlikte partimiz kurulduğundan beri yol arkadaşlığı, kader birlikteliği yapıyoruz. İnşallah bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkacağız” ifadelerini kullandı.
‘ALTINOVA ÖNEMLİ”

Aday tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Yalova 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Büyükgümüş de Altınova’daki ilerleme ve gelişmenin önemine değinerek, “Köprümüz ilçemize ayrı bir değer kattı. Tersanelerimiz sadece bölge için değil, ülke ekonomimiz ve gemi sektöründeki ilerlememiz açısından da çok önemli. Öğrendiğim kadarıyla ilçede belediyemiz bir de kazı çalışmaları başlatmış. Bu çok önemli bir atılım.
“HİZMETE DEVAM”
Bu şehrin bir evladı olarak, taşıdığımız sorumluluğun da farkındayım. Şimdi inşallah bir faz değişikliğine gidiyoruz ve Yalova’mızın AK Parti Hükümetleri döneminde aldığı hizmetleri; Bakanların Parlamento dışından atanacağı yeni dönemde de almaya devam etmesi için var gücümüzle çalışacağız. Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili olarak, Cumhurbaşkanımız ile yakın bir mesai arkadaşlığımız olacak. İnşallah bu yakın mesaimizin Yalova’ya olan katkılarını da hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından partililer ve milletvekili adayları kısa esnaf turu yapıp, AK Parti Altınova SKM’de bir süre partililerle bir araya geldiler.


23.5.2018 11:02:00 _1026