Zabıta'dan Ramazan denetimi

Altınova Belediyesi Zabıta Amirliğine bağlı ekipler, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte esnafı ile vatandaşın daha iyi şartlarda buluşturulması amacıyla kontrollerini aralıksız sürdürüyor.Altınova Belediyesi Zabıta Amirliğine bağlı ekipler, Fırlarda yapılan denetimlerde önemli bir olumsuzluğa rastlanılmadığı açıklandı. Fırınların dışındaki esnaflara yapılan denetimlerde de işyerlerinde her hangi bir soruna rastlanmadı.

ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Fırın, pastane, lokantaları ve diğer işyerlerinin denetlendiğini söyleyen Altınova Belediyesi Zabıta Amiri Salih Akbaş, “Fırınlarda temizlik ve gramaj konusunda denetimler yapılarak, esnaf bilgilendirildi. Ramazan ayı boyunca denetimlerimiz aralıksız devam edecek” dedi.

"SAĞLIK HER ŞEYİN ÜZERİNDE"

İnsan sağlığının her şeyin üzerinde olduğunu dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, "Halk sağlığı bizim için en öncelikli konuların başında gelmektedir. Bunun dışında vatandaşlarımızın tüketici hakları da son derece titiz bir şekilde kontrol edilmektedir. Vatandaşlarımızın menfaatlerine olan bu tür uygulamalarımız devam edecektir" diye konuştu.


21.5.2018 14:00:36 _565