19 Mayıs’ta sporculara iftar

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Altınova Belediyesporlu sporcular iftarda bir araya geldi.Oldukça kalabalık bir katışımın sağlandığı iftar yemeğinde Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, misafirlerini kapıda karşıladı.

GENİŞ KATILIM

Belediye binası önünde yapılması planlanan ancak hava muhalefeti nedeniyle Altınova Belediye Binası Çatı Katına alınan iftar yemeğine; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sait Başaran, Altınova Belediye Meclis üyeleri, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok ve yönetim kurulu üyeleri, Altınova Belediyespor Genel Koordinatörü Abdurrahman Güneş, AK Parti Altınova SKM Başkanı Metin Tok ve parti yöneticileri, MHP Altınova İlçe Başkanı İrfan Şen ve yönetim kurulu üyeleri, antrenörler, veliler ve sporcular katıldı.

“ALTINOVA OLARAK ÇOK İYİYİZ”

İftarda kısa bir konuşma yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, sporun her dalına büyük önem verdiklerini ifade ederek, “Biz gençlerimizin spor yapmalarını istiyoruz. Spor, birçok kötü alışkanlığı engelleyen bir faaliyettir. Spor, sağlıktır. Biz de sizlerden gelen talepler doğrultusunda spor kursları açıyoruz. Bu konuda Altınova olarak çok iyiyiz. Başarılı birçok gencimiz var. Hepinize güveniyoruz ve başarılar diliyoruz” dedi.

KUTLADI

Altınova Kaymakamın Zafer Engin de ilçede yetişen birçok sporcunun önemli başarılara imza attığını söyleyerek, “Milli takıma sporcu veriyoruz. Bu bizleri çok sevindiriyor ve diğer sporcularımıza teşvik oluyor. Hepinize başarılar diliyorum. Belediye başkanımız ve spor kulübü yöneticilerini de kutluyorum” diye konuştu.


21.5.2018 12:52:02 _655