Altınova’da mahalle iftarları başladı

Altınova Belediyesi’nin geleneksel sokak iftarlarının ilki Erzurum Mahallesi’nde gerçekleşti.Altınova Belediyesi’nin her mahallede bir iftar programı çerçevesinde Erzurum Mahallesi’nde düzenlenen iftarda vatandaşlar bir araya geldi.

KUR-AN TİLAVETİ EŞLİĞİNDE İFTAR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Erzurum Mahallesi’nde düzenlenen iftarda vatandaşlarla bir araya geldi. Erzurum Mahallesi’nde yer alan ve ilçenin en büyük parkı olma özelliği taşıyan Hasan Çavuş Parkı’nda düzenlenen iftar, vatandaşların büyük bir katılımıyla gerçekleşti. Birbirinden güzel ilahilerin okunduğu iftar yemeği, Kur-an tilaveti ve dua ile başladı.

“BÜYÜK MUTLULUK”

İftara; AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Bilal Ok, Mustafa Sarıgül, Birol Bayram ve Ali Koçal, Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok da katıldı.

İftarda konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Ramazan Ayı, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan önemli zaman dilimleri arasında yer almaktadır. Mahalleli vatandaşlarımızla birlikte iftar açmak bizim için büyük bir mutluluk” dedi.


21.5.2018 09:20:13 _886