Anneler gönüllerince eğlendi

Altınova Belediyesi, Anneler Günü nedeniyle her yıl düzenlediği eğlenceli geceyi bu sene de tekrarladı.Altınova Belediyesi, Anneler nedeniyle, eğlenceli gece düzenledi. Altınova Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen gecede ilçedeki bayanlar bir araya gelerek doyasıya eğlendi.

YILIN ANNELERİNE PLAKET

Gecenin kısa bir bölümüne AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve belediye meclis üyeleriyle birlikte katılan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral yaptığı konuşmada, “Her türlü fedakârlıkta bulunarak, bizleri dünyaya getirip, büyüten annelerimizi yılın 365 günü baş tacı yapmalıyız. ‘Cennet annelerin ayaklarının altındadır’ sözü ile İslam dininin kadınlarımıza ve annelerimize büyük önem verdiğini hatırlatan Başkan Oral, “Bizim için bütün kadınlar en az annelerimiz kadar değerlidir. Bütün evlatlara, eşlere ve erkeklere sesleniyorum. Onları unutmayın, her gün hatırlayıp, sevip, saydığınızı gösterin” dedi.

Gecede yılın annesi seçilen Havva Cineviz, Asiye Göktepe ve Sibel Hızalan’a belediye BaşkanI Dr. Metin Oral ve İlçe Başkanı Hasan Zafer tarafından plaket verildi.


16.5.2018 10:07:52 _295