Altınova’da 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM’nin açılışının 98’inci yılı Altınova’da coşkuyla kutlandı.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yılı Altınova Hükümet Konağı önünde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulması, saygı ve duruşu İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

GENİŞ KATILIM
Kaymakamlıktaki törene; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Garnizon Komutan Temsilcisi Dnz. Alb. Cem Zülfikar, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Makedonya Üsküp Studenican Belediye Başkanı Azem Sadiki, Bulgaristan’ın Dve Mogili Belediye Başkanı Bojidar Borisov, İlçe Jandarma Komutanı J. Kd. Yzb. Mesut Aslan, İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, siyasi parti temsilcileri, il genel ve belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, dire amirleri, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşlar katıldı.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Garnizon Komutanı Temsilcisi Dnz. Alb. Cem Zülfikar ve Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral halkın ve öğrencilerin bayramını kutladı.

Ardından Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar günün anlam ve önemini anlatan bir konuşma yaptı. Öğrencilerin şiirlerini okuduğu program folklor gösterileri ve ödül töreni ile sona erdi.


24.4.2018 10:27:32 _496