Oral’dan muhasebecilere ziyaret

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebe Haftası nedeniyle muhasebecileri ziyaret etti.Muhasebecilerin kamu yararına önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Başkan Oral, “Muhasebeciler de kendi alanlarında kamu görevi yapmaktadır” dedi.

SMMM’YE ZİYARET Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ilk olarak, Yalova Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler (SMMM) Odası Başkanı Bülent Keğaz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yalova SMMM Odası yönetimiyle görüş alışverişinde bulunan Başkan Oral, Yalova SMMM Başkanı Keğaz ve yönetimine başarılar diledi. Oral, ardından ilçedeki muhasebecileri ziyaret ederek, kendileriyle sohbet etti.

“BİR İŞLETMENİN CAN DAMARIDIRLAR”Ziyaretlerinde muhasebecilerin bir işletmenin can damarı olduğunu vurgulayan Başkan Oral, “Muhasebeci, kamu gelirlerinin düzenli olarak toplanması ve işletmelerimizin muhasebe kayıtlarının sağlıklı olarak tutulmasına yönelik önemli bir hizmeti yerine getiriyor. Bu önemli görevde tüm muhasebecilerin haftasını kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum” dedi.


1.3.2018 17:00:00 _755