Oral’dan Trabzonlulara ziyaret

Altınoba Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 6’ıncı olağan kongresini yaparak göreve başlayan Altınova Trabzonlular Derneği’ni ziyaret etti.Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Ali Koçal, Hasan Karabacak ve İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı ile Altınova Trabzonlular Derneği’ni ziyaret etti.

“STK’LAR ÇOK ÖNEMLİ”

Aynı zamanda Altınova Belediye Meclis üyesi olan ve 6’ıncı kongrede güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Birol Bayram ve yönetimini kutlayan Başkan Oral, “Sivil toplum kuruluşları bizim için çok önemli. Yaptığımız çalışmalar öncesi STK’ların görüşlerini mutlaka alırız. Trabzonlular Derneğimiz de ilçemizin en aktif dernekler arasında yer alıyor. Tüm dernek yöneticilerine, yeni dönemde başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

YENİ YÖNETİM

Altınova Trabzonlular Derneği’nin yeni yönetim kurulu şöyle oluştu: Birol Bayram, Adem Ayyıldız,Mürsel Sitar, Kahraman Erkan, Yusuf Murat, Aydın Kumbasar, Yusuf Ata, Ahmet Ustaosman, Ali Erkan, Osman Aydın, Mehmet Konak,Muhterem Burtul.


24.2.2018 18:59:47 _271