Vali Yılmaz’dan, Altınova ziyareti

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Altınova İlçesini ziyaret etti.Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, il genel ve belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar tarafından karşılanan Vali Yılmaz vatandaşlarla da bir araya geldi.

İLK ZİYARET ŞEHİT AİLESİNE

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, ilk olarak Altınova Kaymakamı Zafer Engin, İl Emniyet Müdürü V. Murat Sayıoğlu, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Ali Gemalmaz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, İl Müftüsü Turgut Acari, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Faruk Uysal, İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Sezen ile birlikte Kaytazdere Beldesi’nde ikamet eden Şehit Piyade Er Erol Şafak’ın ailesini ziyaret etti.

MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Ardından Altınova Kaymakamlığında mahalle, köy muhtarları ve kurum amirleriyle bir araya gelen Vali Tuğba Yılmaz, muhtarlarımızın şikâyet, talep ve önerilerini tek tek dinleyip, sorunların çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Altınova İlçesindeki ziyaretlere devam eden Vali Yılmaz, yapımı henüz tamamlanan Altınova İlçe Halk Kütüphanesini ziyarette bulunarak kütüphane hakkında ilgililerden bilgi aldı. Kütüphanedeki öğrencilerle de sohbet eden Vali Yılmaz, öğrencilere hediyeler verdi.

BELEDİYEYE ZİYARET

Ardından Vali Yılmaz, Altınova Belediye Başkanlığını ziyaret ederek, Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Altınova Belediyesi’nin yeni binasını da gezen Vali Yılmaz, yapılan çalışmalar ve devam eden projeler hakkında bilgi aldı.

VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyetlerini dinlemek, vatandaşlarımızın kendilerinin ilgili idare birimlerine müracaatlarını beklemeden vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak adına Soğuksu Köyü’nü ziyaret eden Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılandı.  Vatandaşlarımızı tek tek dinleyen Vali Yılmaz, sorunların gecikmeden çözümü için ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

HASTANEYE ZİYARET

Vatandaşlarımızla buluşmasının ardından Altınova İlçe Devlet Hastanesini ziyaret eden Vali Yılmaz, hastane hakkında İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Sezen ve Altınova İlçesi Sağlık Grup Başkanı Dr. Özdem Kalak`tan bilgi aldı.

OKULA ZİYARET

Yapımı tamamlanan Tersane Girişimcileri A.Ş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdu ile yapımı devam eden atölye ve konferans salonu olarak kullanılacak ek binanın inşaatında incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, son olarak Tersane Girişimcileri A.Ş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, Köprü Üstü Simülatör Sınıfında incelemelerde bulundu.


15.2.2018 08:55:22 _833