Gençlik Merkezi tanıtıldı

Çiftlikköy İlçe Gençlik Merkezi yöneticileri, Altınovalı öğrencilerle buluştu. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezi’nin çalışmaları Altınovalı öğrencilere anlatıldı.

 

Çiftlikköy İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü ve İlçe Gençlik Merkezi Müdür Vekili Mehmet Şahinal, Gençlik Liderleri Neslihan koşar ile Elif Selim Çülünk, Altınova İlçesinde okullara yönelik çalışma gerçekleştirdi.

KURSLARA DAVET

Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran’ın öncülüğünde Altınova’daki okulları gezerek öğrencilerle bir araya gelen Gençlik Merkezi yetkilileri, çalışmaları hakkında bilgi verip, slayt gösterisinde bulundular.

Gençlik Merkezi bünyesinde verilen kurslara Altınovalı gençlerin de katılabileceğini söyleyen Çiftlikköy İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü ve İlçe Gençlik Merkezi Müdür Vekili Mehmet Şahinal, “Kod adı 2023, gitar, İngilizce, tiyatro, keman, bağlama, halk oyunları, Osmanlıca, el sanatları, Arapça, satranç, resim ve ebru kurslarına katılabilirsiniz” dedi.

“FAYDALI OLACAK”

Gençlik Merkezi’nin yaptığı çalışmaları slayt üzerinden görselde gösterip bilgi veren yetkililer, öğrencilerin sorularını da yanıtladılar. Gençlik Merkezi kurslarının yıl boyu devam ettiğini ifade ederek yetkililer, öğrencilere broşür dağıttı. Altınova’da Gençlik Merkezi bulunmaması nedeniyle iki ilçe birlikte gençlik liderlerinden ve gençlik merkezinden yararlanmasının faydalı olacağı dile getirildi.

ALTINOVA TURU

İlçe müdürleri ve Gençlik Merkezi liderleri, önümüzdeki dönem programları planlamak amacıyla Hersek Lagünü, Hersekzade Ahmet paşa Külliyesi, Altınova Plajı ve Kent Ormanı gezildiler. 


8.12.2017 16:28:12 _260