Öğretmenler yemekte buluştu

Altınova Belediyesi Öğretmenler Günü nedeniyle, Subaşı Keyf-i Seyir Cafe’de eğittim camiasına yemek düzenledi. Oldukça nezih bir ortamda bir araya gelen Altınovalı öğretmenler, bir arada olma imkanı buldu.

 

Altınova Belediyesi Öğretmenler Günü nedeniyle, Altınovalı işadamı İmdat Karadağ’ın sahibi olduğu Subaşı Keyf-i Seyir Cafe’de eğlenceli yemek düzenledi.

GENİŞ KATILIM

Yemeğe; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Mesut Aslan, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, Altınova İlçe Gençlik ve Spor Müdür Mehmet Sait Başaran, Altınova Halk Eğitim Müdürü Ahmet Kemal Hazır, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Çetin Örs, okul müdürleri, öğretmen ve aileleri katıldı.

“GELECEĞİMİZ SİZLERE EMANET”

Kaymakam Engin, Başkan Oral ve İlçe Milli Eğitim Müdür Sitar, öğretmenlerin günü kutlayarak masaları tek tek gezdi. Öğretmenlerin kutsal bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Kaymakam Engin, “Geleceğimiz sizlere emanet. Altınova olarak eğitimde iyi düzeydeyiz. El ele vererek, daha iyi noktalara gideceğiz” dedi.

“EĞİTİMİN MİMARISINIZ”

Başkan Oral da öğretmenlere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, “Bizler elimizden geldiğince okullarımıza destek olmaya, eğitime katkı sağlamaya çalışıyoruz. Ancak eğitimin mimarı sizlersiniz. Size çok teşekkür ederiz” diye konuştu.


30.11.2017 16:52:39 _334