Erkan Uysal, güven tazeledi

Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği ilk genel kurulu gerçekleştirdi. Genel Kurul sonunda kurucu başkan Erkan Uysal başkanlık görevine yeniden seçildi.

Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği ilk genel kurulunu yaptı. Genel Kurul sonunda Dernek Başkanlığına Erkan Uysal, yönetim kurulu üyeliklerine ise; Musa Demirci, Mustafa Güler, Mehmet Gülfidan, Ahmet Gülfidan, Kazım Gündoğdu ve Serdar Uysal getirildi.

HERSEKLİLİK BİLİNCİ

Altınova Hersek Mahallesi’nin tarihi bir yerleşim yeri olduğunu dile getiren Hersekliler Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Erkan Uysal, “Derneğimizi; Altınovalı Herseklileri ve Hersek’e gönül verenleri bir çatı altında toplamak, Herseklilerin, acı ve mutluluklarını paylaşmak, Hersekliler arasında dostluk, dayanışma ve işbirliğini yaygınlaştırmak amacıyla kurduk.

TEŞEKKÜR

Bu süreçte bize destek olan Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a, Altınova Belediye Meclis Üyemiz Ali Koçal'a, Hersek Muhtarımız Vedat Gencebay'a, mahallemiz büyüklerine, yüreği Hersek Aşkıyla dolu bütün Herseklilere teşekkür ederim. Ayrıca beni bu göreve yeniden layık gören tüm üyelerimize şükranlarımı sunarım” dedi.


2.11.2017 17:24:30 _276